Blender

Prindi Prindi

Postitas Kadri 10/12/2015

Minult on eriti viimasel ajal päris sageli küsitud millist blenderit ma kasutan. Tunnistan ausalt, et ajasin aastaid läbi üsna tagasihoidliku blenderiga ning hiljuti koguni ainult saumikseriga. Kui aga saumikser lõpuks üles ütles, siis mõtlesin, et on aeg veidi korralikuma blenderi soetamiseks. Soovisin midagi sellist, mis oleks võimsa mootoriga ja suudaks probleemideta purustada ka kõvemaid koostisosi ning mis ühtlasi asendaks kõik mu senised purustamise ja blenderdamise köögimasinad, mis järjest üles ütlesid. Ühesõnaga, tahtsin midagi blenderite kuningaks/kuningannaks tituleeritud Vitamixi sarnast. Kuna Vitamixi hinnaklass jäi minu võimaluste jaoks liiga kõrgeks, siis otsustasin Froothie kasuks.

Froothie blender

Froothie blender

Froothie blender

Alates augustist olengi selle blenderi omanik. Blender on väga võimas ja smuutid valmivad uskumatu kiirusega. Kui eelmise blenderitega ei saanud teha eriti paksu konsistentsiga smuutisid mida eelistan, siis Froothie’ga pole mingit probleemi. Pildil olev gazpacho supp valmis vähem kui 10 sekundiga.

Blenderiga tuleb kaasa ka otsik, millega saab tahkemaid koostisosasid liigutada ja pressida, nii et need paremini servade küljest lahti tuleksid ja seguneksid. Froothie’ga saab lisaks smuutidele teha ka muudki, näiteks pähklivõideid, suppe jne. Mulle meeldib, et sellel blenderil on kiiruse reguleerimiseks keeratav otsik, nii et saad blenderdada täpselt sellisel kiirusel nagu parajasti vaja.

Julgen seda blenderit soovitada ka teistele. Hea uudis on see, et Froothie andis mulle teiega jagamiseks sooduskoodi, millega saab froothie.eu lehelt tellides 15 eurose allahindluse (lisaks nende lehel juba praegu olevatele allahindlustele). See kehtib mudelitele Optimum 9400 ja Optimum 9200A. Sooduskood on: KA-Optimum-15 (üks sooduskood kehtib ühe tellimuse kohta).

Täiendasin vastavalt uue blenderi kasutusvõimalustele oma vana lemmiku banaani-datlismuuti retsepti. Peagi lisan veel blenderiretsepte.

 

5 kommentaari postitusele “Blender

  1. Ma ka aktiivne kannmikseri kasutaja, eriti suveperioodil. Kuna eelistan klaaskannuga kannmikserit, siis on mul küll veidi teise firma oma – aga jah, väärt riistapuu!

    • Jah, ka mul oli enne klaaskannuga ja olin üsna skeptiline plastikust kannuga blenderi ostmise suhtes. Uurisin enne selle materjali kohta. See on väga vastupidav ja ei sisalda mingeid toksilisi aineid.

  2. Pingback: Veganmaailm.com - 100% taimne | Banaani-datlismuuti

  3. Pingback: Veganmaailm.com - 100% taimne | Kohvijäätis

  4. Pingback: Veganmaailm.com - 100% taimne | Punane suvemahl (ja mahlapressi arvustus)

Comments are closed.

%d bloggers like this: